Apricorn випускає рекордні USB-накопичувачі з апаратним шифруванням об’ємом 24 ТБ
1 min read

Apricorn випускає рекордні USB-накопичувачі з апаратним шифруванням об’ємом 24 ТБ

Компанія Apricorn, провідний виробник USB-накопичувачів з апаратним шифруванням, оголосила про випуск двох нових моделей – Aegis Padlock DT та Padlock DT FIPS. Ці інноваційні пристрої, що відповідають урядовим стандартам США, стали першими на ринку з об’ємом пам’яті 24 ТБ.

Накопичувачі від Apricorn вже третій раз б’ють рекорди щодо об’єму пам’яті. Попередні моделі мали ємність 20 та 22 ТБ. Як відзначається у пресрелізі, ці новинки будуть корисні в таких сферах, як охорона здоров’я, фінансовий сектор, освіта та державні служби.

Aegis Padlock DT (FIPS) використовує фірмову прошивку AegisWare та має інтегровану клавіатуру для введення PIN-коду для розблокування. Процес аутентифікації та шифрування здійснюється самим пристроєм без додаткового програмного забезпечення на комп’ютері.

Обидва варіанти накопичувача сумісні з операційними системами Windows, MacOS і Linux. Ціни на нові накопичувачі становлять близько $1400 для моделі Aegis Padlock DT ємністю 24 ТБ.

За словами виробника, в умовах зростаючої кількості інформації та загроз кібербезпеки, зберігання резервних копій даних в офлайн-режимі стає дуже актуальним, і Apricorn виступає єдиним постачальником USB-накопичувачів з апаратним шифруванням такої великої ємності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *