FTX відновлюється завдяки угоді на $884 млн з Anthropic
1 min read

FTX відновлюється завдяки угоді на $884 млн з Anthropic

Після виникнення фінансових труднощів та банкрутства, криптовалютна біржа FTX активно працює над відновленням своєї діяльності та поверненням коштів своїм клієнтам.

За даними ресурсу CNBC, FTX зробила важливий крок у цьому напрямку, уклавши угоду про продаж значної частини своєї частки у ШІ-стартапі Anthropic за суму в $884 млн. Головним покупцем стала група, пов’язана із суверенним інвестиційним фондом ОАЕ Mubadala.

Серед інших учасників угоди виступають такі відомі інвестори, як фірма Jane Street, венчурний фонд HOF Capital, фонд Ford Foundation, а також фонди, керовані Fidelity. Цей крок свідчить про довіру до потенціалу відновлення криптобіржі та її здатність до відшкодування збитків своїм клієнтам.

FTX також продовжує активно шукати та повертати зниклі активи під керівництвом генерального директора Джона Рея III. За його керівництвом команда вже зібрала понад $7 млрд, включаючи готівку, нерухомість та криптовалюту.

Додатково $700 млн було передано від K5 Global та її співзасновника Майкла Ківеса, що дозволило розширити інвестиційний портфель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *