ChatGPT вміє запам’ятовувати: кому доступна нова функція
1 min read

ChatGPT вміє запам’ятовувати: кому доступна нова функція

OpenAI додав до чат-боту ChatGPT функцію пам’яті. Тепер бот може довго зберігати запити та підказки користувача. Спочатку ця функція була доступна невеликій кількості активних користувачів. Наразі її можуть отримати всі платні абоненти ChatGPT Plus, за межами Європи та Кореї.

Згідно з офіційною інформацією, функція запам’ятовування дозволяє чат-боту навчатися з розмов. Це робить його набагато ефективнішим помічником. Можливість запам’ятовувати інформацію з різних сеансів розмов, позбавляє від необхідності повторюватися.

Під час взаємодії з ChatGPT користувачі можуть наказати йому запам’ятати деякі деталі чи дозволити збирати інформацію автономно. Чим більше штучний інтелект збере та запам’ятає інформації, тим якісніші відповіді надаватиме.

Функції пам’яті можна вмикати і вимикати за власним бажанням. Коли її вимкнено нові спогади не створюються і не використовуються під час сеансу раніше збережені дані. Якщо потрібно видалити якусь інформацію, це робиться в налаштуваннях, або в ChatGPT надсилається запит «Забути». Однак видалення чату з пристрою не стирає інформацію, потрібно очистити саму пам’ять.

Така функція буде корисною для корпоративних користувачів під час виконання робочих завдань. ШІ запам’ятає попередні взаємодії, і з кожним наступним сеансом робочі задачі ставатимуть простішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *