1 min read

[:uk]OpenAI робить ChatGPT менш багатослівним та більш критичним[:]

[:uk]

ChatGPT, вірусний чат-бот OpenAI на основі ШІ, отримав значне оновлення. Сьогодні OpenAI оголосила, що користувачі преміум-класу ChatGPT — клієнти, які платять за ChatGPT Plus, Team або Enterprise — тепер можуть використовувати оновлену та покращену версію GPT-4 Turbo, одну з моделей, яка підтримує спілкування в ChatGPT.

Ця нова модель отримає значні вдосконалення в письмі, математиці, логічних міркуваннях і кодуванні, як стверджує OpenAI. Також вона володіє більш сучасною базою знань. Нова версія навчалася на загальнодоступних даних до грудня 2023 року, на відміну від попереднього випуску GPT-4 Turbo, доступного в ChatGPT, який мав відсічення у квітні 2023 року.

Тепер, коли користувач писатиме в ChatGPT відповіді будуть менш багатослівними, однак більш точними та викладені на зрозумілій, розмовній мові.

Оновлення ChatGPT послідує за запуском GA у вівторок. Це буде справжній прорив після невтішного тижня для OpenAI. 

Інсайдери повідомляють, що на цьому тижні Microsoft представила модель OpenAI DALL-E для перетворення тексту в зображення. І, згідно з матеріалами, одразу після цього OpenAI звільнив двох дослідників, підозрюючи їх у витоці інформації.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *