1 min read

[:uk]Соцмережа X скасовує можливість приховувати “сині галочки”[:]

[:uk]

Минулого року соціальна мережа X, що належить Ілону Маску, випустила додаткову функцію для преміум користувачів. З її допомогою бажаючі могли приховувати свої “сині галочки” від інших. Тепер компанія надсилає повідомлення користувачам про те, що ця функція скоро зникне.

Подібно до багатьох рішень, прийнятих компанією X, немає чіткого графіку щодо того, коли остаточно зникне функція приховування “галочки”. Минулого тижня компанія видалила розділ, де описувалося, як приховати “синю галочку” на сторінці підтримки X Premium

Ця функція була недоступна для передплатників з базовим пакетом послуг. Лише передплатники пакетів Premium або Premium+ могли приховувати “сині галочки” у своєму обліковому записі. 

Раніше цього місяця соціальна мережа почала роздавати сині галочки впливовим користувачам, які мали понад 2500 підтверджених підписників. Компанія також почала пропонувати підписку Premium для цих користувачів і підписку Premium+ для користувачів, які мали понад 5000 перевірених підписників.

Минулого року Маск прибрав галочку перевірки застарілої версії після того, як впровадив програму підписки на неї. Однак незабаром компанія повернула синю позначку найпопулярнішим обліковим записам. По суті, програма верифікації повертається туди, звідки вона почалася.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *