1 min read

[:uk]Ставка на японський бізнес: OpenAI відкрив офіс у Токіо[:]

[:uk]

Стартап OpenAI, який займається розробкою штучного інтелекту, презентував новий офіс в Токіо. Генеральний директор OpenAI Сем Альтман повідомив, що це лише перший крок у довгостроковому партнерстві з народом Японії.

Переваги для партнерів

Вперше про стартап OpenAI заговорили у 2022 році після успішного запуску чат-бота ChatGPT зі штучним інтелектом. Наразі керівники компанії планують розширити бізнес та збільшити джерела доходу. Минулого року Альтман сказав, що розглядає можливість розміщення одного із офісів компанії в Японії після зустрічі з прем’єр-міністром Фуміо Кісідою.

У свою чергу Японія сподівається скористатися перевагами штучного інтелекту, оскільки вона намагається конкурувати з Китаєм у питанні заміни робочої сили цифровими технологіями. 

В OpenAI заявили, що у них уже є спеціальна модель, оптимізована для японської мови. Офіс компанії в Токіо очолить Тадао Нагасакі, який був президентом Amazon Web Services в Японії

Наразі клієнтами OpenAI в Японії є автовиробник Toyota Motor, виробник Daikin Industries та органи місцевого самоврядування. Стартап OpenAI розраховує, що йому вдасться розповсюдити свій продукт на більше японських компаній в найближчому майбутньому. 

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *