1 min read

[:uk]Samsung лідирує: поставки Apple iPhone впали на 10 %[:]

[:uk]

У першому кварталі 2024 року поставки iPhone у всьому світі впали майже на 10%. Як показав звіт International Data Corporation, причиною цьому стало зростання поставок китайськими конкурентами Xiaomi і Transsion.

Згідно зі звітом IDC, у першому кварталі Apple поставила 50,1 млн пристроїв, що на 9,6% менше порівняно з 55,4 млн поставок за аналогічний період в минулому році. Серед п’ятірки найкращих брендів смартфонів, Apple фіксує найрізкіше падіння продажів в порівнянні з минулим роком.

Ситуація на ринку смартфонів

Samsung повернула собі перше місце в першому кварталі, поступившись минулого року компанії Apple, з часткою ринку в 20,8%. Компанія поставила майже таку ж кількість одиниць, як і минулого року, — 60,1 млн. Частка ринку компанії Samsung становила 22,5% у першому кварталі 2023 року. Частка ринку Apple, яка випередила Samsung як найбільшого виробника смартфонів у 2023 році, скоротилася до 17,3% з 20,8% роком раніше.

Поставки Xiaomi зросли на 33,8% до 40,8 млн одиниць у першому кварталі, тоді як Transsion відзначив стрибок на 84,9% до 28,5 млн одиниць. За даними кількох звітів, виробник смартфонів Transsion із Шеньчженя, якому належать бренди Tecno, Itel та Infinix, непомітно став п’ятим у світі виробником смартфонів.

Раян Рейт, віце-президент IDC Worldwide Mobility, сказав, що очікує, що компанії Apple та Samsung збережуть свої позиції на ринку. Однак він не виключає, що обом виробникам доведеться шукати нових клієнтів, розширювати та диверсифікувати бізнес

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *