Прибуток Samsung стрімко зріс завдяки розвитку ШІ
1 min read

Прибуток Samsung стрімко зріс завдяки розвитку ШІ

Сьогодні найбільший у світі виробник чіпів Samsung Electronics Co. повідомив, що отримав 4,8 мільярда доларів чистого прибутку за березневий квартал. Ця сума на 15 % перевищила прогнози аналітиків, які вважали, що максимум доходу сягне до 4 мільярдів доларів. Також це в чотири рази більше, ніж минулорічний дохід компанії за цей же період.

Аналітики підкреслюють, що попит на чіпи пам’яті, які необхідні для роботи сучасної електроніки та ШІ, почав відновлюватися після критичного обвалу. Про це свідчить і той факт, що акції компанії подорожчали на 1 % на торгах у Сеулі.

У 2023 році загальний прибуток компанії впав до 15-річного мінімуму, а підрозділ із виробництва напівпровідників поніс збитків на 10,7 мільярдів доларів. Сьогоднішні дані вказують на те, що ринок чіпів поступово відновлюється. І більшою мірою це зумовлено стрімким розвитком штучного інтелекту. Оскільки попит на напівпровідники збільшився після появи ChatGPT OpenAI.

На сьогодні підрозділ чіпів Samsung отримав 1,4 мільярда доларів чистого прибутку. Це перший квартал після чотирьох провальних, у якому підрозділ вийшов у «плюс».

Також у звіті компанія заявила, що попит на мікросхеми залишиться високим у поточному кварталі, і, можливо, збільшиться в другій половині цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *