Microsoft вкладе 1,7 млрд доларів у розвиток ШІ в Індонезії
1 min read

Microsoft вкладе 1,7 млрд доларів у розвиток ШІ в Індонезії

У вівторок головний виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла зустрівся з президентом Індонезії Джоко Відодо. Під час візиту він повідомив, що компанія Microsoft має на меті інвестувати 1,7 мільярда доларів в розбудову хмарних обчислень та інфраструктури штучного інтелекту в Індонезії.

Це витрати розраховані на чотири роки. Також Microsoft планує навчити 2,5 млн людей у Південно-Східній Азії навичкам роботи із ШІ. У тому числі і 840 тис. громадян Індонезії.

Наразі керівник Microsoft перебуває в турі трьома країнами Південно-Східної Азії. Колись керівники компаній цим регіоном знехтували, зосередивши увагу на ринках Індії та Китаю. Сьогодні це одне з найбільших полів битви для технологічних гігантів і стартапів із Китаю та США. Компанії наввипередки вкладають ресурси в цей регіон, аби переманити молоде й технічно підковане населення на свою сторону.

Під час візиту Наделла відмітив, що розвиток штучного інтелекту сприятиме зростанню ВВП. Навіть в Індонезії, де, за його прогнозами, можна очікувати на 10 %-12 % додаткового зростання.

У свою чергу, Індонезія запропонувала Microsoft використовувати острів Балі та нову столицю Нусантару, як потенційні місця для розміщення центрів досліджень та обробки даних. Також уряд повідомив, що розгляне питання з легалізацією подвійного громадянства, аби зупинити відтік талановитих співробітників із країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *