Twitch від Amazon створив платформу схожу на TikTok
1 min read

Twitch від Amazon створив платформу схожу на TikTok

Через тиждень після ухвалення закону про заборону TikTok у США, сайт прямих трансляцій Amazon.com Inc. Twitch запустив платформу з короткими відео. 

Користувачі Twitch зазвичай транслюють прямі ефіри з собою. Вони показують, як грають в ігри, чи відповідають на питання підписників. Іноді такі стріми можуть тривати до восьми годин без перерв. Нова служба Discovery Feed дозволяє глядачам переглядати короткі кліпи, взяті з цих довших відео.

Однак, щоб стати повноцінним конкурентом TikTok Discovery Feed має ще багато чого удосконалити. На відміну від TikTok, творці Twitch не завантажують власні короткі відео. Користувачі платформи самостійно обирають моменти з довгих трансляцій та перетворюють їх на кліпи. 

Як повідомляють розробники, стрічка Discovery буде персоналізована на основі історії переглядів та взаємодії в реальному часі.

TikTok є підрозділом китайської компанії ByteDance Ltd. Конгрес і адміністрація Байдена змушують ByteDance продати соціальну платформу до кінця року, інакше її заблокують на території країни. Ця заборона викликана побоюваннями, що уряд Китаю буде використовувати додаток, аби шпигувати за американцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *