Чи випустить Apple MacBook Pro з OLED-дисплеєм
1 min read

Чи випустить Apple MacBook Pro з OLED-дисплеєм

Згідно зі звітом дослідницької компанії OMIDA Apple може випустити MacBook Pro з OLED-дисплеєм у 2026 році. Це особисто підтвердив головний аналітик Рікі Парк. Також в документі зазначено, що споживчий попит на  OLED-дисплеї в мобільних пристроях зросте на 37 % у період з 2023 по 2031 роки. Раніше професійні моделі Apple відрізнялися наявністю процесору Apple Silicon, але компанія ще не випускала MacBook Pro з OLED-дисплеєм.

Екрани OLED контролюють кожен піксель, що забезпечує більш точне відтворення кольорів. Ці дисплеї також мають вищу контрастність, швидший час відгуку та кращі кути огляду. Однак поки немає жодної офіційної інформації від Apple щодо OLED-дисплея в майбутніх версіях MacBook Pro.

З іншого боку, Apple нещодавно випустила iPad Pro з OLED-дисплеєм. Це перша модель компанії з екраном такого формату. Згідно зі звітами, компанія планує відвантажити понад 9 мільйонів одиниць моделей iPad Pro. Популярність цієї моделі загалом може спонукати Apple додати OLED-дисплей і до інших своїх пристроїв.

Також були припущення, що Apple планує додати OLED-дисплеї до всієї лінійки iPad. Якщо це станеться попит на OLED-планшети збільшиться до 30 мільйонів одиниць до 2029 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *