Наступного року очікується випуск складного MacBook
1 min read

Наступного року очікується випуск складного MacBook

Поступово починає розширюватися ринок складних пристроїв. На вітринах вже можна зустріти складні смартфони та навіть ноутбуки у цьому новому форм-факторі, і незабаром Apple може до них приєднатися.

У нових звітах говориться, що компанія планує випустити складний MacBook, а LG вже розпочала роботу над технологією шарнірів, які б повністю нівелювали складки. Інсайдери стверджують, що її будуть використовувати в нових моделях MacBook наступного року. Стверджується, що Apple випустить 20,2-дюймову модель складного MacBook. Також ходять чутки, що компанія може розглянути і випуск моделі на 18,8-дюймів

Проте інші аналітики повідомляють, що випуск складного MacBook знаходиться під великим питанням. Лептопи з таким форм-фактором зазвичай мають сенсорні екрани. Однак Apple завжди виступала проти сенсорної підтримки для Mac. Адже для любителів сенсорів є iPad, а Mac це зовсім інший пристрій. Ймовірніше за все, користувачі побачать складну модель iPad (Air або Pro) з екраном в 13-дюймів. Цей варіант виглядає більш реалістичним, ніж 20-дюймовий MacBook. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *