Samsung Galaxy Z Flip 6 матиме товще скло, ніж попередники
1 min read

Samsung Galaxy Z Flip 6 матиме товще скло, ніж попередники

Інсайдери повідомили, що телефон Samsung Galaxy Z Flip 6 матиме товще скло, ніж його попередники. Його товщина складе 50 мікрометрів, тоді як у попередніх версіях товщина скла було 30 мікрометрів

Це було зроблено для того, щоб підвищити міцність покриття та зменшити складку, яка з’являється під час згинання. 

У минулорічних моделях Galaxy Z Flip 5 і Galaxy Z Fold 5 Samsung використовувала шарнір у вигляді каплі води, щоб зменшити видимість складок. Повідомляється, що такі шарніри використовуватимуться і в Samsung Galaxy Z Flip 6, а в наступній моделі Galaxy Z Flip 7 технологія петель буде оновленою. Однак така технологія вимагатиме скла товстішого за 50 мікрометрів.

Наразі невідомо, чи використовуватимуть нові шарніри в Galaxy Z Flip 7, чи це лише припущення. Але з впевненістю можна сказати, що Galaxy Z Flip 6 випустять зі склом товстішим, ніж у попередніх моделях. 

До слова, компанія Apple планує випустити свою лінійку складних моделей смартфонів. Компанія звернулася до Samsung Display і LG Display, які постачають їй дисплеї для гаджетів, і попросила розробити технологію шарнірів, які б повністю нівелювали складки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *