Гарнітура Apple Vision Pro стане доступною за межами США
1 min read

Гарнітура Apple Vision Pro стане доступною за межами США

Після презентації цього року гарнітура Apple Vision Pro була доступна лише в Сполучених Штатах, але скоро цей незручний факт зміниться. Компанія планує представити свою преміальну гарнітуру змішаної реальності в інших країнах. Про це може бути оголошено під час конференції Apple WWDC 2024 у Каліфорнії наступного місяця.

Згідно з останніми звітами, компанія Apple почала привозити співробітників своїх магазинів з різних країн до Купертіно в Каліфорнії. Там їм показували як працювати з гарнітурою та як правильно демонструвати її функції користувачам.  Також у звіті говориться, що Apple знадобиться чотири дні, аби навчити своїх співробітників користуватися гарнітурою Vision Pro. 

Першими для проведення навчального процесу до штаб-квартири прибули співробітники з Німеччини, Франції та Китаю. Також начальний модуль доступний працівникам з Австралії, Південної Кореї, Сінгапуру та Японії.

Окрім цього інсайдери повідомляють, що до кінця поточного року Apple Vision Pro може стати доступною ще в кількох країнах зі стабільною економікою та високою купівельною спроможністю користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *