Новий ChatGPT 4o отримав голосовий та відео режими
1 min read

Новий ChatGPT 4o отримав голосовий та відео режими

OpenAI готова презентувати справжню технологію майбутнього – віртуального помічника зі штучним інтелектом. Новий ChatGPT 4o («o» означає omni – «всемогутній») обіцяє надати таку взаємодію з ШІ, яку раніше показували тільки у фільмах. 

Цього разу чат-бот реагуватиме на пробуджувальне слово. Наприклад, «привіт», та вступатиме в діалог з користувачем. ChatGPT 4o швидший, точніший та винахідливіший за інші, подібні продукти, такі як Google Assistant або Siri.

Що може оновлений ChatGPT

Нова версія чат-боту зі штучним інтелектом допоможе з живим перекладом. Під’єднує до ChatGPT, який установлений на пристрої, через інший гаджет та показує те, що його оточує. Що дуже зручно у випадку, коли пристрій загублено або викрадено. Також чат-бот отримав широкий діапазон емоцій, від чого складається враження, що спілкуєшся з живою людиною, а не роботом. І хоча це версія 1.0 зміни дійсно якісно відрізняють цього чат-бота від йому подібних. 

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман написав в публікації, що новий голосовий та відео режими, створюють відчуття ніби користуєшся ШІ із фільму. 

Варто зазначити, що під час першої демонстрації використовувався лише iPhone. Ймовірно, ChatGPT 4o стане доступним для Android, коли буде готовим до публічного випуску. 

OpenAI повідомляє, що GPT-4o стане доступним для всіх користувачів найближчими тижнями. І найкраще в тому, що 4o можуть використовувати ті, у кого безкоштовна версія ChatGPT.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *