Як приховати підписки в Instagram
1 min read

Як приховати підписки в Instagram

Іноді ми хочемо зробити наш аккаунт Instagram максимально приватним і захищеним від сторонніх очей. Одним зі способів досягнення цієї мети може бути приховування списку ваших підписок. На жаль, Instagram не надає простого способу для цього, але все ж існують обхідні шляхи, які дозволять вам контролювати видимість вашої активності.

У цій статті ми розглянемо два основні методи, як приховати список ваших підписок в Instagram — зробивши ваш акаунт приватним та заблокувавши небажаних користувачів. Також ми розповімо, як можна переглядати приватні профілі в Instagram без підписки на них.

Зробити акаунт Instagram приватним

Щоб зробити свій обліковий запис Instagram приватним і приховати список підписок, слід виконати наступні кроки:

 1. Увійдіть у свій профіль, натиснувши на іконку в правому нижньому кутку.
 2. Натисніть на іконку трьох паралельних ліній у правому верхньому кутку, щоб відкрити віджет допомоги.
 3. Оберіть опцію “Налаштування і конфіденційність”, щоб перейти до відповідного меню.
Зробити акаунт Instagram приватним
 1. Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть “Конфіденційність облікового запису”.
 2. Увімкніть опцію “Приватний обліковий запис”.

Після цих дій ваш профіль буде мати обмежений доступ лише для тих користувачів, які підписані на вас. Якщо бажаєте приховати ваші підписки  від певних акаунтів, можете їх відписати від вашого профілю, відкривши список підписників і натиснувши кнопку “Видалити” поруч з акаунтом, який хочете виключити зі списку фоловерів.

Переваги приватного акаунту в Instagram

Окрім можливості приховати список ваших підписок, приватний акаунт в Instagram має й інші переваги:

 1. Більший контроль над вашим контентом. Коли ваш профіль приватний, ви самі вирішуєте, кому дозволити переглядати ваші публікації. Це дозволяє вам ділитися контентом лише з тими, кому ви дійсно довіряєте.
 2. Менше спаму та небажаного контенту. Оскільки всі нові підписники інстаграм потребують вашого схвалення, ви можете легко фільтрувати небажаних користувачів і уникати спаму в коментарях.
 3. Більший захист приватності. Приватний акаунт значно ускладнює доступ сторонніх осіб до вашої особистої інформації, фотографій та іншого вмісту.
 4. Менша ймовірність булінгу. Приватний акаунт знижує ризик того, що ваш контент стане метою для кібербулінгу чи інших форм онлайн-переслідування.

Звичайно, перехід на приватний акаунт означає, що ваш контент стане менш доступним для широкої аудиторії. Але якщо ви цінуєте свою приватність понад усе, це може бути хорошим компромісом.

Заблокувати користувача в Instagram

Користуватися обмеженим доступом може бути не надто зручно для тих, хто використовує Instagram як бізнес-сторінку або як блогер. Якщо ви прагнете заховати підписників у Instagram, але не хочете втрачати їх, ви можете легко заблокувати небажаних користувачів. Цим самим вони не матимуть доступу до докладної інформації про вашу сторінку, включаючи ваші підписки. Як це зробити на вашому телефоні:

 1. Зайдіть на сторінку профілю, яку бажаєте заблокувати.
 2. Натисніть на іконку трьох крапочок у правому верхньому кутку, щоб відкрити розширене меню.
 3. Знайдіть та натисніть на напис “Блокувати”.
Заблокувати користувача в Instagram
 1. Вас запитають, чи справді ви хочете заблокувати даний профіль. Натисніть на синю кнопку “Заблокувати”.

Після цього заблокований користувач не зможе бачити детальну інформацію про вашу сторінку.

Як заблокувати користувача в Instagram на вебсайті

Ось покрокова інструкція, як заблокувати користувача в Instagram на вебсайті:

 1. Відкрийте Instagram.com у своєму браузері та увійдіть до свого акаунта.
 2. Знайдіть профіль користувача, якого ви хочете заблокувати.
 3. Натисніть на три крапки в правому верхньому куті профілю.
 4. Виберіть пункт “Заблокувати” в меню, що з’явилось.
Як заблокувати користувача в Instagram на вебсайті
 1. Підтвердіть свою дію, натиснувши “Так, заблокувати”.

Відтепер цей користувач більше не зможе бачити ваш список підписок, а ви, своєю чергою, не зможете бачити його список. Блокування також має й інші наслідки:

 • Заблокований користувач більше не зможе переглядати ваші публікації, stories чи Highlights.
 • Ви більше не зможете бачити публікації, stories чи Highlights заблокованого користувача.
 • Заблокований користувач не зможе знайти ваш профіль за допомогою пошуку в Instagram.
 • Ви більше не отримуватимете сповіщення про активність заблокованого користувача (наприклад, коментарі, лайки тощо).

Важливо пам’ятати, що блокування користувача — це досить радикальний крок. Якщо ви вирішите розблокувати його в майбутньому, він знову зможе бачити ваш список підписок. Тому перш ніж вдаватись до блокування, переконайтесь, що це справді необхідно.

Переваги блокування користувачів в Instagram

Блокування користувачів в Instagram має кілька важливих переваг:

 1. Приховування вашої активності. Коли ви блокуєте когось, ваш список підписок стає невидимим для цієї людини. Це дозволяє вам контролювати, хто має доступ до вашої інформації.
 2. Захист від небажаного контенту. Заблокований користувач більше не зможе переглядати ваші публікації чи залишати коментарі, що допомагає уникнути спаму та небажаного контенту.
 3. Усунення небажаної комунікації. Блокування перериває будь-яку взаємодію між вами та заблокованим користувачем, що може бути корисно, якщо ви хочете уникнути небажаної комунікації.
 4. Підвищення безпеки. Блокування користувачів, які можуть становити загрозу для вашої безпеки чи приватності, є важливим захисним кроком.

Звичайно, блокування також має певні обмеження. Заблокований користувач все одно може створити новий акаунт і спробувати знову вступити з вами в контакт. Тому блокування слід розглядати як один із кроків у комплексній стратегії забезпечення безпеки та приватності в Instagram.

Як переглянути приватний профіль в інстаграмі без підписки

Іноді ви можете захотіти переглянути приватний профіль в Instagram, на який ви не підписані. Хоча Instagram не дає простого способу зробити це, існують певні обхідні шляхи.

Один з них — попросити підписника, який має доступ до цього профілю, зробити знімок з екрана або надіслати вам посилання на публікацію. Однак це не завжди зручно чи можливо.

Інший спосіб — скористатися сторонніми сервісами, які дозволяють переглядати приватні Instagram-профілі без підписки. Ці сервіси використовують різні методи, такі як пошук публічних посилань на публікації з приватних акаунтів.

Однак варто бути обережним, використовуючи такі сервіси, оскільки вони можуть становити загрозу для безпеки вашого акаунта. Завжди перевіряйте відгуки та репутацію таких сервісів перед тим, як ними користуватися.

FAQ

Чому я не бачу підписників друга в Інстаграмі?

Ви не бачите підписників вашого друга в Instagram, оскільки ця інформація може бути прихована через налаштування приватності акаунта. Друг може мати приватний профіль, де список його підписників доступний лише для обраних користувачів.

Як видалити акаунт в Instagram?

Щоб видалити свій акаунт в Instagram, слід дотримуватися наступних кроків:

 1. Увійдіть до свого облікового запису в Instagram.
 2. Перейдіть на сторінку “Видалення облікового запису” за посиланням: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/.
 3. Оберіть причину видалення облікового запису зі списку.
 4. Введіть пароль для підтвердження видалення.
 5. Натисніть кнопку “Видалити мій обліковий запис”.

Як приховати підписки в Instagram?

Щоб приховати список ваших підписок в Instagram, ви можете скористатися двома методами:

 1. Зробіть свій акаунт приватним, щоб ваші фото, відео та список підписок були видимі лише для підписників.
 2. Заблокуйте небажаних користувачів, які не зможуть бачити ваш список підписок.

Як видалити акаунт в Instagram?

Для видалення облікового запису в Instagram слід увійти до свого профілю, перейти до налаштувань, вибрати розділ “Конфіденційність та безпека”, а потім обрати опцію “Видалити обліковий запис”. Після цього слід вказати причину видалення та підтвердити дію введенням пароля.

Чому не показує всі підписки в Інстаграмі?

Instagram може не показувати всі підписки через налаштування приватності користувачів. Якщо акаунт приватний, то список підписок може бути доступний лише для обраних осіб. Також, користувачі можуть приховувати свої підписки від публічного перегляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *