На Google I/O 2024 компанія презентувала нового віртуального помічника
1 min read

На Google I/O 2024 компанія презентувала нового віртуального помічника

Планувалося, що на Google I/O 2024 компанія презентуватиме нові розробки у галузі штучного інтелекту та корисні додатки для Android. Однак презентація виявився для всіх несподіванкою – там говорилося лише про продукти ШІ. Загалом компанія зосередила основну увагу на презентації Project Astra, а також показала яку роботу виконує команда Google Deepmind AI.

Що таке Project Astra

Нещодавно OpenAI презентувала ChatGPT4o – віртуального помічника зі штучним інтелектом, який може вільно спілкуватися з користувачем. Схоже у цьому сегменті розробок Google складе конкуренцію OpenAI, тому що Project Astra – це також віртуальний помічник зі штучним інтелектом. 

Компанія Google планує інтегрувати цей штучний інтелект у мобільні пристрої. Project Astra використовуватиме камеру на телефоні для ідентифікації навколишнього простору. Завдяки отриманій інформації штучний інтелект надаватиме користувачеві підказки, які полегшать йому роботу та побут. Віртуальний помічник здатен навіть прочитати код, написаний на ПК, та допомогти в його створені та інтеграції. 

Можливості Project Astra будуть доступні в Gemini Live – додатку, який вийде у цьому році. Спочатку ця технологія працюватиме лише на телефонах Pixel, проте Google очікує, що помічник зі штучним інтелектом з’явиться на більшій кількості пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *