WhatsApp заборонить робити скріншоти чужих профілів користувачам iPhone
1 min read

WhatsApp заборонить робити скріншоти чужих профілів користувачам iPhone

Користувачі iPhone, які мають звичку робити скріншоти фотографій профілів інших, зовсім скоро не зможуть цього робити у WhatsApp. Додаток для обміну повідомленнями на початку цього року запропонував ввести функцію блокування цієї можливості на Android. Тепер функція блокування буде доступною і для користувачів iPhone. 

Бета-версія WhatsApp iOS 24.10.10.70 пропонує нову функцію захисту конфіденційності, яка має з’явитися в публічній версії протягом наступних кількох місяців. Завдяки її можливостям користувачі можуть заборонити іншим робити скріншоти свого профілю чи переписки, що значно підвищує рівень безпеки та конфіденційність даних. Створення скріншоту чужого профілю є серйозним вторгненням у приватне життя людини, і в більшості випадків невідомо, хто і коли це робить, та для яких цілей використовуватиме.

Ця функція доступна завдяки Facebook, який надав унікальний інструмент захисту зображень профілю, який блокує іншим зробити скріншот фотографії. Користувач, який захоче зробити скріншот чужого профілю, спочатку побачить як у додатку WhatsApp потемніє екран. Потім на дисплеї з’явиться сповіщення про неможливість виконати дію, через обмеження програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *