WhatsApp тестує функцію, яка дозволить оптимізувати пам’ять
1 min read

WhatsApp тестує функцію, яка дозволить оптимізувати пам’ять

Чати WhatsApp займають на телефоні багато пам’яті, що є проблемою для користувачів. Саме тому компанія працює над новою функцією, яка допоможе оптимізувати пам’ять пристрою, що в свою чергу покращить його роботу. 

Наразі тестується бета-версія, яка дозволяє фільтрувати список розмов чату. Користувачі мають змогу сортувати свої діалоги за певними типами. Наприклад, за каналами. Та обирати інформацію з яких каналів варто зберігати в сховищі, а яку ні.  Це допоможе в оптимізації ресурсів пам’яті гаджету.

У WhatsApp розуміють, наскільки важливо користувачам керувати пам’яттю пристрою. Розробники гарантують, що оновлення дозволить зберігати максимально корисний вміст.

Функція сортування чатів та вмісту каналів доступна для бета-тестерів на iOS. Ймовірно, оновлення варто очікувати найближчим часом. 

Розповідаючи про оновлення програми, у WhatsApp поділилися щомісячними звітами з Індії. Перші три місяці року показали, що кількість заборонених облікових записів збільшилася вдвічі, порівняно з минулим роком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *