Microsoft зробить безпарольний вхід для облікових записів
1 min read

Microsoft зробить безпарольний вхід для облікових записів

Користувачам Microsoft більше не потрібно запам’ятовувати паролі. Вони отримуватимуть доступ до своїх облікових записів за допомогою PIN-коду або біометричного захисту.

Корпорація Microsoft оголосила, що всі облікові записи користувачів будуть  використовувати ключі доступу без пароля. Розробники вважають, що біометричного захисту телефону цілком достатньо, щоб зробити доступ до облікових записів безпечним.

Як це працюватиме

Фактично, ключі доступу такого штибу усунуть необхідність  в паролях. Звісно, є ще менеджер паролів, який автоматично вводить дані для входу. Однак нові стандарти про які говорять в Microsoft виводять весь механізм на зовсім інший рівень. На думку представників компанії, це зробить користування обліковими записами зручнішим і безпечнішим. 

Починаючи з 2022 року Apple, Google і Microsoft вивчають досвід роботи у сфері безпеки альянсу FIDO. Обліковий запис у FIDO дозволяє користувачам використовувати свій смартфон як єдиний засіб входу для всіх цифрових облікових записів. Що отримати доступ до облікового запису Gmail або Outlook потрібно ввести PIN-код телефону чи відбиток пальця.

Корпорація Microsoft пропонує те ж саме для своїх користувачів. Для входу в обліковий запис потрібно лише ввести адресу електронної пошти. Якщо ви правильно налаштували ключі доступу, то отримаєте повідомлення на свій телефон або інший пристрій із запитом на відбиток пальця або PIN-код.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *