WhatsApp може припинити роботу в Індії
1 min read

WhatsApp може припинити роботу в Індії

Чати WhatsApp мають наскрізне шифрування, що гарантує користувачам повну конфіденційність. Однак компанія WhatsApp вимушена попередити користувачів про ймовірність припинення роботи застосунку в Індії. Це пов’язано з тим, що влада країни намагається зняти наскрізне шифрування чату. Про своє рішення компанія WhatsApp повідомила у Верховному суді Делі цього тижня.

Теджас Каріа, представник компанії Meta в Індії, повідомив, що це рішення безкомпромісне. WhatsApp не дотримуватиметься законів, які ставлять під загрозу конфіденційність його клієнтів. Він також зазначив, що застосунок WhatsApp використовують мільйони людей по всьому світу, тому що вони впевнені в надійності месенджеру. 

Останнє, чого хотіли б Meta та WhatsApp, це припиняти роботу в країні, і вони сподіваються, що подібні попередження допоможуть у цьому.

Уряд Індії неодноразово стверджував, що WhatsApp та інші додатки для обміну повідомленнями мають дозволити їм відстежувати повідомлення. Про це йдеться в Правилах 2021 року щодо інформаційних технологій (Рекомендації щодо посередництва та Кодекс етики цифрових медіа). Однак цього неможливо зробити, якщо чати захищені шифруванням, а ключі зашифровані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *