OnePlus 8 і 8 Pro отримають останнє оновлення ОС
1 min read

OnePlus 8 і 8 Pro отримають останнє оновлення ОС

Компанія OnePlus випустила оновлення OxygenOS 13 для двох смартфонів, представлених у 2020 році. OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro досягли кінця свого життєвого циклу після запуску останньої версії OxygenOS 13.1.0.587. Це вказує на те, що компанія OnePlus більше не обслуговуватиме програмне забезпечення цих двох смартфонів.

Як встановити оновлення

Впродовж останніх чотирьох років компанія OnePlus підтримувала роботу цих двох пристроїв, періодично оновлюючи OxygenOS та Android. Останнє оновлення вже доступне, і варто відмітити, що квітневий патч безпеки є єдиним, який включили в оновлення. Щоб його встановити потрібно перейти в Налаштування > Про пристрій > OxygenOS > Перевірити наявність оновлень.

Чи варто міняти смартфон

Оскільки це останнє оновлення ОС та системи безпеки, то користувачам варто почати придивлятися до інших моделей смартфонів. Гаджет, у якому не оновлюватиметься операційна система, стане менш продуктивним та вразливим, до різних ризиків. Це в свою чергу поставить під загрозу безпеку даних користувача. Рекомендується, щоб користувачі перейшли на інший пристрій, який підтримується виробником і має оновлену операційну систему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *