Microsoft і Google аргументували доцільність інвестицій в ШІ
1 min read

Microsoft і Google аргументували доцільність інвестицій в ШІ

Компаніям Microsoft і Google вдалося переконати інвесторів в доцільності фінансових вливань у штучний інтелект. Днем раніше заяви компанії Meta викликали хвилю занепокоєння серед вкладників.

У Meta повідомили, що інвестиції в штучний інтелект, можуть окупитися не так швидко, як цього очікують вкладники. Сьогодні представникам Microsoft і Google доводилося переконувати інвесторів в протилежному. Вони наполягали, що вкладення в штучний інтелект обов’язково приведуть до зростання прибутків. 

У результаті успішних переговорів в п’ятницю у Франкфурті акції Alphabet, що є материнською компанією Google, виросли на понад 11%. У свою чергу акції Microsoft виросли майже на 5%.

Це виглядає досить контрастно на фоні того, що акції Meta впали на 10% у четвер. До таких коливань у ціні привела заява представників компанії, які повідомили, що ставка на штучний інтелект окупиться лише з часом. 

У четвер компанія Microsoft також повідомила, що отримала більше прибутку ніж очікувалося в третьому кварталі. Все завдяки доходам від впровадження штучного інтелекту в хмарні сервіси. Також вчора Alphabet повідомила про свої перші в історії дивіденди. Сума перевершила усі очікування, і Alphabet викупить акцій на 70 мільярдів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *