Meta готується представити високотехнологічні AR-окуляри у 2027 році
1 min read

Meta готується представити високотехнологічні AR-окуляри у 2027 році

Meta, провідний гравець у галузі віртуальної та доповненої реальності, оголосив про свої плани щодо випуску революційних AR-окулярів під назвою “Orion”.

Підрозділ Meta Reality Labs, який активно досліджує нові технології у цій області, працює над розробкою цих пристроїв протягом багатьох років.

Попередньо анонсовані на конференції Meta Connect у вересні цього року, AR-окуляри “Orion” обіцяють стати найпередовішими у своєму роді.

За словами технічного директора Meta Ендрю Босворта, ці пристрої є результатом використання передових технологій і обіцяють змінити уявлення про доповнену реальність.

Нещодавно опубліковані фотографії прототипів AR-окулярів, розміщені Босвортом у Threads, свідчать про активну розробку та експерименти з цими пристроями.

Хоча точні терміни релізу ще не оголошені, деякі джерела повідомляють про можливу демонстрацію пристроїв найближчим часом.

Реалізація AR-окулярів “Orion” може відкрити нові перспективи для компанії Meta у сегменті ринку високотехнологічних пристроїв і обладнання.

Попередні плани компанії включають випуск споживчої версії цих пристроїв у 2027 році, хоча їхня вартість наразі перевищує очікувану ціну на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *