Microsoft заборонила співробітникам користуватися чат-ботами з ШІ
1 min read

Microsoft заборонила співробітникам користуватися чат-ботами з ШІ

Microsoft будує справжню імперію ШІ. Вона інвестувала мільярди доларів в OpenAI і не один мільйон в інші багатообіцяючі проекти в галузі штучного інтелекту. Проте в компанії добре усвідомлюють, що мають на ринку конкурентів, тому прагнуть завадити їм отримати доступ до даних своїх співробітників. У нових звітах повідомляється, що Microsoft заборонила співробітникам використовувати чат-бот AI, розроблений Perplexity AI

Коли співробітники Microsoft намагаються відкрити веб-сайт Perplexity на екрані їхніх ПК з’являється сповіщення з написом “Заборонено!”. Після появи сповіщення доступ до чат-боту Perplexity блокується автоматично.

І це не єдиний чат-бот зі штучним інтелектом, який компанія Microsoft заборонила використовувати в офісі. Чат-бот Google Gemini AI та інші популярні інструменти недоступні для співробітників Microsoft. 

У звіті зазначено, що подібні рішення Microsoft прийняла, посилаючись на загрозу витоку даних. Ці обмеження накладаються на співробітників для того, щоб вони не могли ненароком поділитися даними про ексклюзивні проекти з конкуруючими компаніями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *