Гендиректор TikTok сподівається відмінити заборону США
1 min read

Гендиректор TikTok сподівається відмінити заборону США

У середу, після прийняття Сенатом законопроекту про заборону TikTok, виконавчий директор компанії заявив, що вони подаватимуть до суду. 

Після підписання законопроекту президентом Джо Байденом генеральний директор Шоу Цзі Чу опублікував відеозвернення. У ролику він говорить, що компанія TikTok нікуди не дінеться, адже факти та Конституція на її боці. Він запевнив, що TikTok продовжить працювати, а всі обмеження компанія оскаржить. 

Згідно з умовами прийнятого законопроекту, компанія ByteDance має 270 днів на те, щоб продати TikTok. У випадку невиконання вимоги соціальну платформу заблокують. Кінцевий термін продажу активів 19 січня. Однак його можуть продовжити на 3 місяці, якщо визначать це доцільним. 

Речниця Білого дому Карін Жан-П’єр заявила, що в США не бажають бачити подібних обмежень, але наразі йдеться про власність КНР. Через широке занепокоєння серед законодавців США щодо того, що Китай може отримати доступ до даних американців, законопроект був прийнятий Сенатом США переважною більшістю голосів у вівторок. Палата представників Конгресу США схвалила цю ідею ще в суботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *