Чого очікувати від Apple на заході Let Loose
1 min read

Чого очікувати від Apple на заході Let Loose

7 травня відбудеться захід Apple Let Loose, на якому буде представлено  iPad Pro 2024, iPad Air 2024. Під час телевізійної трансляції події, компанія представить не лише iPad, а й деякі інші пристрої. 

Тривалий час ходили чутки, що на цьогорічній презентації з’явиться iPad Pro 2024 із чіпсетом M3 та iPad Air – з М2. Останні звіти підтвердили, що новинки матимуть деякі функції ШІ. Apple вже готова використовувати нові процесори M4 з вбудованим нейронним механізмом. Однак звіти замовчують, який з двох планшетів отримає доступ до штучного інтелекту. Схоже, це буде головна новина події. 

Також повідомляється, що ці моделі iPad можуть отримати нову версію Apple Pencil та оновлену клавіатуру Magic Keyboard. Apple Pencil 3 матиме нову підтримку тактильного зворотного зв’язку та жестів. Це дозволить використовувати стилус не лише на моделі Pro, але й на моделі Air.

Ще в iPad Pro оновиться OLED-дисплей, що загалом вплине за зростання ціни в цьому році. Разом з тим аналітики сподіваються, що ціна на M1 iPad Air знизиться, що дозволить користувачам не витрачатися на новий гаджет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *