X використовуватиме чат-бот Grok AI для зведення новин 
1 min read

X використовуватиме чат-бот Grok AI для зведення новин 

Соціальна медіа-платформа Х, що належить Ілону Маску, використовуватиме свій чат-бот зі штучним інтелектом, щоб надавати користувачам зведення новин. Маск підтвердив цю інформацію та повідомив, що майбутня функція буде доступною для користувачів Premium +

Офіційно функцію назвали “Історії за Маском”. Користувачі отримуватимуть зведення новин про події, які їх цікавлять. Наприклад, спорт, економіка, здоров’я тощо. Чат-бот Grok AI оновлюватиме новинні підсумки щоразу, як з’являтиметься новий інформаційний привід.

Grok є частиною xAI, яка також належить Маску. Він використовує ту саму модель штучного інтелекту, яка тепер доступна всім користувачам Premium +. Чат-бот Grok AI доступний для розробників та дослідників у режимі відкритого коду. Він навчається в основному за допомогою публікацій, які люди розміщують на соціальній платформі Х.

Минулого року xAI поширив Grok на Індію та 46 інших країн, включаючи Австралію, Канаду, Малайзію, Нову Зеландію, Пакистан, Шрі-Ланку та Сінгапур. Наразі він доступний усім передплатникам  Premium +.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *