Соцмережа X запустить телевізійний застосунок для стримінгу
1 min read

Соцмережа X запустить телевізійний застосунок для стримінгу

Х, яка колись була відома як соцмережа Twitter, планує запустити спеціальний телевізійний додаток для стримінгу відео. Про це у вівторок оголосила Лінда Яккаріно генеральний директор Х. Вона повідомила, що завдяки оновленню користувачі отримають доступ до захоплюючого відеоконтенту, що транслюватиметься в режимі реального часу.

З тизерного відео видно, що програма дуже схожа на YouTube, тож проблем з використанням не виникне. У додатку використовується алгоритм трендового відео, який показуватиме користувачам найпопулярніші ролики. Завдяки функціям штучного інтелекту всі відео будуть впорядковані за тематиками. Додаток підтримуватиметься на різних пристроях: від смартфонів до звичайних ТВ. Також Яккаріно повідомила, що в програмі буде функція інтелектуального пошуку.

Наразі офіційну дату релізу не оголошено, генеральний директор лише повідомила, що програма буде в доступі незабаром. 

Майбутня новація є повністю заслугою Лінди Яккаріно. Вона давно спрямувала свої зусилля на те, аби перетворити соціальну мережу з текстовим наповненням на платформу, де буде більше відеоконтенту. Чи порадують користувачів такі зміни,  стане зрозуміло після запуску телевізійного застосунку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *