Google покращує технологію Circle To Search на базі ШІ
1 min read

Google покращує технологію Circle To Search на базі ШІ

Сьогодні більшість нових гаджетів підтримують функцію Circle to Search. Це зручна програма для швидкого перекладу іноземних слів. Однак компанія Google вирішила її вдосконалити. Тепер Circle to Search зможе перекладати PDF-файли та написи з фото за лічені секунди. 

Щоб отримати доступ до функції Circle to Search, потрібно мати сумісний з нею смартфон на базі андроїд. Наразі це телефони Pixel і моделі Samsung Galaxy S23 і 24. 

Аби скористатися можливостями програми потрібно перейти на “Домашню сторінку”. У стрічці пошуку Google, користувач побачить піктограму мікрофона, об’єктива та перекладу. Потрібно натиснути на кнопку «Перекладу», щоб отримати параметри мови.

Google автоматично визначає мову оригіналу, а користувачі лише обирають на яку вони хочуть перекласти. Далі потрібно просто обвести пальцем або S-pen елемент, який цікавить і переклад з’явиться на екрані автоматично. Ця функція незамінна під час подорожей, коли потрібно швидко перекласти написи вулиць, будинків або прочитати меню. 

Щоб перекладати великі файли варто натиснути на нього пальцем і дочекатися поки не з’явиться меню. Далі потрібно вибрати з нього функцію “Перекласти”. Circle to Search розпочне роботу за замовчуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *