Google зробить платформу Chat сумісною з Slack і Microsoft Teams
1 min read

Google зробить платформу Chat сумісною з Slack і Microsoft Teams

Google об’єднується з міжплатформним постачальником послуг обміну повідомленнями Mio. Ця кооперація забезпечить взаємодію між Google Chat та іншими платформами, такими як Microsoft Teams, Slack, Zoom Team Chat та іншими. Тепер клієнти Google Workspace зможуть залишатися в Google Chat та обмінюватися повідомленнями з користувачами, які використовують інші платформи.

Google вперше представила кросплатформний інструмент обміну повідомленнями на заході Google Cloud Next ще в минулому році. Досі цей інструмент був доступний лише в бета-версії для обмеженої кількості людей. Відтепер усі передплатники Google Workspace Premium зможуть надсилати повідомлення користувачам Teams і Slack

Однак для цього потрібно оновитися до останньої версії Workspace Premium. А також приватні користувачі та організації повинні встановити додаткове програмне забезпечення. 

Google Chat досі не підтримує міжплатформенну функцію спілкування, тому користувачі повинні спочатку завантажити та встановити програму Mio. Для цього потрібно придбати додаткову ліцензію. Однак для великих компаній, де немає єдиної платформи для обміну повідомленнями, ця функція буде корисною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *