Meta об’єднується з Lenovo та Asus для створення VR-гарнітури
1 min read

Meta об’єднується з Lenovo та Asus для створення VR-гарнітури

Розмови про метавсесвіт та пристрої для віртуальної реальності останніми місяцями затихли. Однак генеральний директор Meta Марк Цукерберг сколихнув ситуацію останньою публікацією в Instagram.

Згідно з цією заявою, компанія поділиться вихідним кодом операційної системи віртуальної реальності, яка була створена для Quest 3 і попередніх гарнітур Quest VR, з новими партнерами. Meta готова співпрацювати з різними брендами, які виготовляють апаратне забезпечення, аби створити доступні гарнітури змішаної реальності (XR). Марк Цукерберг готовий розмістити ОС Horizon на пристроях сторонніх розробників. 

На сьогоднішній день подібними технологіями займається лише Apple, але Vision Pro розрахований на вищі прошарки суспільства. На масовому ринку досі багато можливостей для презентації технологій середньої цінової категорії, і Meta хоче спробувати зайняти цю нішу, залучивши до проекту інших виробників.

Такі компанії, як Lenovo та Asus, уже погодилися використовувати ОС Horizon у своїх власних гарнітурах. Перші гаджети мають з’явитися найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *