Помічник з ШІ від Opera підсумовує інформацію веб-сторінок
1 min read

Помічник з ШІ від Opera підсумовує інформацію веб-сторінок

Aria – це внутрішньобраузерний штучний інтелект Opera, і тепер він може підсумовувати інформацію з веб-сторінок. Новини, публікації в блогах, наукові статті – Aria швидко проаналізує інформацію та створить коротке резюме, яке поміститься на один екран.

Про нову функцію повідомили в понеділок. За словами розробників вона допоможе користувачам швидко розібратися в темі та виділити ключові моменти. Щоб скористатися новою функцією потрібно відкрити будь-яку текстову сторінку. Натиснути на три крапки у верхньому правому куті браузера Opera та вибрати опцію «Підсумувати» біля значка Aria. Після цього з’явиться чат із потрібним підсумком.

Варто зазначити, що функція доступна тільки для Android. Щоб нею скористатися потрібно оновити Opera для Android до останньої версії та увійти в обліковий запис.

Aria стала доступна ще в минулому році. Програма функціонує як будь-який інший помічник для пошуку з функціями ШІ. Тут є інтерфейс, схожий на чат-бота, що відповідає на запитання користувачів. Нещодавно програма отримала оновлення і тепер може генерувати зображення. Для цього вона використовує Imagen 2 від Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *