Під час івенту Let Loose Apple презентуватиме iPad з ШІ
1 min read

Під час івенту Let Loose Apple презентуватиме iPad з ШІ

Apple підтвердила, що 7 травня відбудеться івент Let Loose. На ньому компанія покаже нові моделі iPad Pro та iPad Air разом із версією Apple Pencil 3

Очікувалося, що Apple не проводитиме презентацію iPad, але ситуація змінилася. Тому серед шанувальників продукції багато хвилювань стосовно того, чого очікувати від новинок.

Тривалий час ходили чутки, що цього року Apple презентуватиме iPad Pro 2024 із чіпсетом M3 та iPad Air, оновленим з M1 до M2. В нових звітах йдеться про те, що в компанії вже готові використовувати процесори M4 на нових iPad. Вони оснащені вбудованим нейронним механізмом, який надає користувачу доступ до функцій штучного інтелекту

Проте наразі невідомо отримають доступ до ШІ iPad Pro та Air, чи лише на моделі Pro. Як правило, iPad Air розміщується нижче в лінійці, тому цілком можливо, що Apple надасть йому чіпсет M3.

У червні на доповіді WWDC 2024 Apple представить свої здобутки у галузі штучного інтелекту. Головною подією стане презентація iOS 18 з функціями ШІ стане. Та, схоже, iPadOS 18 отримає свою частку функцій ШІ трішки раніше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *