Apple видаляє з App Store додатки зі штучним інтелектом
1 min read

Apple видаляє з App Store додатки зі штучним інтелектом

Apple, як і багато провідних сучасних компаній розробляє власні інструменти штучного інтелекту, які буде представляти під час WWDC 2024 у червні. Однак нещодавно компанії довелося зіткнутися з серйозними проблемами в App Store, спричиненими ШІ.

В понеділок повідомили, що Apple видалила з App Store декілька додатків з функціями ШІ. Ці програми використовували можливості штучного інтелекту для створення відвертих зображень. Фактично додатки могли створити фото оголеної людини, не отримуючи при цьому її згоди. 

Очевидно програми отримували доступ до галереї телефону після інсталяції на гаджет. Отримавши доступ до зображень, додаток використовував їх щоб створити відверте фото та розповсюдити його в мережі. Проти подібних програм, які порушують конфіденційність клієнтів, у компанії Apple сувора політика. Вона видалила їх з App Store та вжила додаткових заходів безпеки. 

Деякі з цих застосунків рекламувалися через рекламу в Instagram та інші соціальні платформи. Тому не менш важливо, щоб соцмережі також перевіряли вміст рекламного оголошення. Особливо, якщо він містить функції штучного інтелекту та надсилається користувачам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *