Які функції отримали користувачі Apple в оновленні iOS 17.5
1 min read

Які функції отримали користувачі Apple в оновленні iOS 17.5

Цього тижня користувачі iPhone отримали останнє оновлення iOS 17.5. Варто зазначити, що деякі функції будуть доступними, тільки жителям країн ЄС. Загалом користувачі відмітили, що з’явилося 3 нові можливості. 

Завантажувати програми з веб-сайтів (лише в ЄС)

Користувачі iPhone у регіоні ЄС тепер мають можливість завантажувати програми зі сторонніх веб-сайтів, а не лише з App Store. Це зумовлено дією закону “Про цифрові ринки”. Відповідно до його правил монополісти цифрового ринку не повинні обмежувати менші бізнеси. Однак Apple встановила свої вказівки та умови, яких мають дотримуватися розробники, які пропонують додатки з веб-сторінок. 

Функція “Знаходиться в ремонті”

Раніше користувачам потрібно було вимикати Find My на своєму iPhone, коли вони віддавали його в ремонт. Цього вимагала сама компанія Apple. Тепер з’явилася нова функція, яка дозволить не турбуватися про те, де знаходиться смартфон. Ввівши на сайті свій Apple ID і пароль, можна буде побачити оповіщення, що iPhone знаходиться в ремонті і відстежувати його місцезнаходження. 

Apple News+

Платна версія Apple News стала підтримувати офлайн-режим в оновленні iOS 17.5. Користувачі тепер зможуть читати новини навіть без підключення до Інтернету.  Також з’явиться нова щоденна міні-гра в слова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *