1 min read

[:uk]Apple дозволила користувачам у ЄС завантажувати програми через веб-сайти[:]

[:uk]

Починаючи з вівторка, Apple відкриває веб-розповсюдження програм для iOS, орієнтованих на користувачів у Європейському Союзі. Розробники, які погодяться на співпрацю та відповідатимуть вимогам компанії Apple, зможуть пропонувати програмне забезпечення для iPhone, з можливістю завантаження з власного веб-сайту.

У вівторок, інформуючи журналістів про останні розробки в екосистемі додатків для ЄС, представник Apple сказав, що розробники, які хочуть розповсюджувати програми для iOS напряму, зможуть скористатися цим правом через бета-версію 2 iOS 17.5.

Для цього розробникам доведеться прийняти нові бізнес-умови Apple для ЄС. Тепер вони сплачуватимуть нову комісію за базову технологію. Комісія складатиме 0,50 євро за кожне встановлення, якщо за останні 12 місяців було понад 1 мільйон скачувань програми. Розробники додатків, які бажають уникнути комісії, наразі не мають іншого вибору, окрім як залишатися на старих бізнес-умовах Apple. 

Розробники iOS, які погодилися на нові умови, зможуть інформувати своїх користувачів про дешевші пропозиції, доступні за межами App Store Apple. Однак почати працювати за новими стандартами зможуть не всі. Це буде доступно лише тим розробникам, які мають добру репутацію; не задіяні в спорах щодо прав інтелектуальної власності та готові надавати додаткові послуги з обслуговування користувачам iOS.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *