1 min read

[:uk]У WhatsApp з’являться нові фільтри для сортування повідомлень[:]

[:uk]

Для тих, хто використовує WhatsApp більше, як папку «Вхідні», програма тепер стане кориснішою. У вівторок WhatsApp анонсував кілька нових фільтрів чату. З їх допомогою легше отримувати доступ до певних типів повідомлень.

Типи фільтрів

Фільтр «Усі» вибрано за замовчуванням, він відображає нефільтровану версію папки «Вхідні», тобто всі повідомлення, які в ній є. Фільтр «Непрочитані» допомагає переглядати повідомлення, які користувач ще не прочитав. Це допоможе швидше опрацьовувати вхідні повідомлення.

Варто зазначити, що у WhatsApp вже був спосіб переглядати непрочитані повідомлення через фільтр у рядку пошуку. Однак зараз ця опція стане більш доступною, адже викликатиметься одним натиском на бульбашку фільтра у верхній частині екрану.

Ще один новий фільтр у програмі — «Групи». Найбільш затребуваний фільтр у месенджері WhatsApp, який допоможе швидко пролистувати список групових чатів. Фільтр також показуватиме бесіди в підгрупах, які є частиною Спільнот.

Користувачам Gmail ці бульбашки фільтрів будуть добре знайомими. У 2020 році служба електронної пошти, що належить Google, представила подібну функцію для спрощення пошуку у вхідній кореспонденції.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *