WhatsApp готує функцію, яка дозволить писати в інші месенджери
1 min read

WhatsApp готує функцію, яка дозволить писати в інші месенджери

WhatsApp планує стати багатоплатформним: незабаром він дозволить спілкуватися з користувачами Telegram, Discord та інших додатків для обміну повідомленнями. В новій бета-версії WhatsApp для iOS з’явилася нова функція “Сторонні чати”, яка дозволяє додавати чати з різних месенджерів.

Ця функція поки що перебуває на стадії тестування, і невідомо, коли вона стане доступною для всіх користувачів. В додаток надходитимуть повідомлення з різних месенджерів, навіть від тих контактів, які не мають акаунту в WhatsApp. У бета-версії вже реалізована сумісність з Telegram і Discord, а в майбутньому буде додана підтримка всіх інших додатків для обміну повідомленнями: Viber, iMessage, Signal та інших.

Ця функція пов’язана з новим законом про великі монополії. Згідно з ним, Apple має дозволити встановлювати додатки не тільки з App Store, а також надати доступ до NFC, а додатки, як-от WhatsApp – сумісність між різними месенджерами.

Поки що невідомо, коли функція буде запущена. Передбачається, що вона буде реалізована в найближчому оновленні, оскільки закон ЄС вступає в силу в березні. Можливо, подібне буде і в Telegram, а також інших сервісах для обміну повідомленнями.

Новий закон фактично покладе край практиці змушування користувачів встановлювати 3-4 месенджери для спілкування з друзями та знайомими. Замість монополії на сервіси для обміну повідомленнями, месенджери мають приваблювати користувачів зручністю інтерфейсу, безпекою і корисними функціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *