1 min read

[:uk]Amazon Music використовує ШІ для створення плейлиста Maestro[:]

[:uk]

Раніше представники компанії Spotify повідомляли, що використовуватимуть штучний інтелект для створення списку відтворення. У вівторок представники Amazon заявили, що робитимуть те саме.

Зараз Amazon Music тестує Maestro, генератор списків відтворення зі штучним інтелектом. З його допомогою користувачі зі США на iOS і Android можуть створювати плейлисти, використовуючи текстові підказки чи емодзі.

Amazon Music використовує ШІ для створення плейлиста Maestro
Amazon Music використовує ШІ для створення плейлиста Maestro

У компанії Amazon припускають, що на додаток до емодзі користувачі можуть писати підказки, які описуватимуть дії, звуки або емоції. Якщо користувач не знатиме, що обрати він зможе вибрати підказку внизу екрану. Через кілька секунд після цього з’явиться створений штучним інтелектом список відтворення з піснями, які теоретично відповідатимуть введенному запиту.

Продукт запускається в бета-версії, тому Amazon попереджає, що технологія, яка лежить в основі Maestro, не завжди спрацьовуватиме з першого разу. Як і Spotify, Amazon також додав певні обмеження, щоби блокувати запити з ненормативною лексикою та іншими недоречними підказками.

Maestro ще не є широко доступним. У той час як генератор штучного інтелекту від Spotify починає тестувати продукт у Великобританії та Австралії, Amazon запускає Maestro для клієнтів Prime і передплатників Amazon Music на iOS і Android лише в США.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *