1 min read

[:uk]Нова платформа Indaband об’єднує музикантів з усього світу[:]

[:uk]

Нова платформа для соціальних мереж під назвою Indaband дозволяє музикантам і вокалістам співпрацювати один з одним, незалежно від того, в якому куточку світу вони знаходяться. Ця програма створена спеціально для людей, які грають на музичних інструментах або співають, але не належать до музичної спільноти. Тепер вони можуть відчувати себе приналежними до найбільшого музичного гурту.

Як працює програма Indaband

Усе, що потрібно користувачеві, щоби почати роботу в соціальній мережі Indaband — пара навушників та смартфон. Учасники цієї спільноти можуть ділитися власними відео, де вони грають на музичних інструментах чи аудіозаписами. Використовувати контент інших користувачів, щоб накладати одну аудіодоріжку на іншу, створюючи новий трек.

Можна завантажувати та використовувати необмежену кількість контенту. З роботою над монтажем допоможе багатоканальна відеостудія програми. Також користувачі отримуватимуть сповіщення, коли хтось працює з їхнім контентом.

Це додаток є дітищем генерального директора Даніеля Мурти, технічного директора Ендрюса Медіни, керівника інженерного відділу Геліельсона Сантоса та керівника дизайну Емерсона Фаріаса. Співзасновники придумали ідею програми, коли працювали в компанії з правових технологій під назвою Jusbrasil. Тоді вони збиралися разом після роботи, щоб зайнятися музикою. Коли почалася пандемія, вони придумали Indaband, аби мати змогу займатися музикою під час карантину. Врешті-решт розробники залишили компанію Jusbrasil, щоб мати змогу зосередитися на розробці Indaband. Програма вже доступна для скачування в Google Play та AppStore.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *