Платформа для бізнес комунікацій Workplace закривається
1 min read

Платформа для бізнес комунікацій Workplace закривається

Meta закриває Workplace – платформу, створену спеціально для спілкування бізнес команд та організацій. Офіційне звернення компанія зробить найближчими днями.

Згідно з інформацією інсайдерів, платформа Workplace працюватиме у звичному режимі до початку вересня 2025 року. До травня 2026 року вона буде доступною лише для перегляду власних записів.  Після цього сервіс буде повінстю видалено з експлуатації. 

Наразі неясно, скільки працівників постраждає від закриття платформи. Однак в Meta вважають, що цього не трапиться. За словами виконавчого директора, часу в користувачів більше ніж достатньо, щоб знайти іншу платформу для роботи. До того ж користувачі отримали пам’ятки, з переліком альтернативних варіантів подібних платформ. 

Інсайдери також повідомили, що Meta припиняє роботу над Workplace, щоб зосередитися на розробці штучного інтелекту та технологій метавсесвіту. Користувачі платформи для бізнес комунікацій матимуть в запасі два роки, щоб перейти на інший продукт. Представники компанії рекомендують обрати Workvivo від Zoom, як найбільш якісну та функціональну альтернативу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *