3D-дисплеї змішаної реальності випустила Looking Glass
1 min read

3D-дисплеї змішаної реальності випустила Looking Glass

Looking Glass створює дивовижні екрани змішаної реальності, на яких можна побачити 3D зображення не використовуючи спеціальні окуляри. Сьогодні компанія випустила кілька нових дисплеїв: 16-дюймовий за 4000 доларів та 32-дюймовий. Дисплеї доступні як у альбомній, так і в портретній орієнтації, що розширює спектр вибору наповнення. Попередня 15-дюймова модель коштувала 6000 доларів. Схоже, що ціни на незвичайну технологію трохи знизилися. 

Особливості дисплеїв Looking Glass

Інноваційні дисплеї забезпечують групову 3D-візуалізацію без використання гарнітур. Це означає, що люди, які працюють з 3D-вмістом, можуть робити свою роботу без незручностей, пов’язаних із носінням додаткового обладнання. У компанії кажуть, що їхня продукція розроблена для найсучаснішої візуалізації. Такі екрани допоможуть в роботі дизайнерам, інженерам, дослідникам, освітянам та медикам. Дисплеї здатні перетворити 2D-фотографії в 3D-формат, що вкрай важливо для XR-розробників. Також за зображенням можуть спостерігати усі охочі, що особливо корисно в контексті спільної роботи. В компанії повідомили, що одночасно зображення на дисплеях Looking Glass може переглядати до 100 людей. 

3D-дисплеї змішаної реальності випустила Looking Glass
3D-дисплеї змішаної реальності випустила Looking Glass

Дисплеї можуть відображати широкий спектр медіафайлів, включаючи голографічні зображення, високоякісні відео та програми, що працюють в реальному часі. Також вони оснащені елементами керування на основі жестів, що покращує відчуття занурення без необхідності торкатися екрану.

Компанія пропонує кілька варіантів створення контенту, включаючи плагіни для Unity, Unreal, Blender і WebXR. Він також має імпортер 3D-моделей і набір програмного забезпечення для створення власного голографічного вмісту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *