Google презентував нову технологію ШІ Ask Photos
1 min read

Google презентував нову технологію ШІ Ask Photos

Якщо вірити кількісним характеристикам компанії Google, то у додаток Photos щодня завантажується понад 6 мільярдів фотографій. Якщо узагальнити, то середньостатистичний користувач завантажує на свій аккаунт в середньому 200 фото в день. Пошуки потрібно знімку відбиратимуть чимало часу, адже доведеться переглянути сотні своїх фотографій, тому було створено нову технологію на базі штучного інтелекту Ask Photos.

У Google стверджують, що вона полегшить пошук фото та відео. У ній використовують моделі Gemini, отже знайти необхідний файл стане набагато простіше. 

Як пояснюють представники компанії, у Ask Photos можна попросити про що завгодно. Наприклад, показати фото з кожного свого дня народження, минулого нового року, літнього відпочинку тощо. Окрім таких простих запитів можна дати завдання вивести зображення у певній послідовності. Якщо користувач знімав, як росте його домашній улюбленець, то штучний інтелект зможе відфільтрувати усі фото, що стосуються однієї теми та часової лінії. 

Ask Photos отримуватиме доступ до персональних даних користувача, що зробити пошук більш персоналізованим. Проте Google запевняє, що дані в Photos ніколи не використовуватимуться для рекламних кампаній чи інших цілей. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *