Співзасновник Google повідомив про відродження Google Glass
1 min read

Співзасновник Google повідомив про відродження Google Glass

Перші розумні окуляри Google випустив майже 10 років тому. У той час они створили справжній фурор і більшість користувачів були в захваті від них. Однак Google Glass не принесли багато користі, через відсутність повнофункціонального програмного забезпечення. Сьогодні ж у Google є штучний інтелект, який може зробити минулу розробку справжнім хітом. 

На початку цього тижня Google презентував віртуального помічника Project Astra зі штучним інтелектом. Якщо додати цього ШІ-асистента до окулярів першого покоління Google Glass вдасться отримати корисний гаджет, який користуватиметься попитом. Про це повідомив Сергій Брін, співзасновник Google, на презентації I/O, де він тривалий час розмовляв з журналістами. 

Він говорив про те, що випускати Google Glass в 2014 році було зарано. Сьогодні ж штучний інтелект є ідеальним апаратним забезпеченням для подібних пристроїв, тому варто спробувати перевипустити окуляри ще раз. 

Сергій Брін сказав, що раніше уявляв ринок розумних окулярів саме таким, яким він є сьогодні. Просто Google хотіла відкрити його споживачам раніше і поквапилася з випуском першої моделі. Попит на окуляри Meta Ray Ban свідчить про те, що Google пора переглянути свої плани в цьому сегменті і дати своїм окулярам ще один шанс. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *