Керівником AI-стартапу Anthropic стане співзасновник Instagram
1 min read

Керівником AI-стартапу Anthropic стане співзасновник Instagram

Стартап штучного інтелекту Anthropic призначив співзасновника Instagram Майка Крігера своїм директором по продуктам. Про таке рішення компанія повідомила в середу, також вона додала, що прагне вдосконалити свої пропозиції в області ШІ та випередити конкурентів. 

Крігер наглядатиме за розробкою, управлінням і дизайном продуктів компанії. Також презентуватиме чат-бот Anthropic зі штучним інтелектом Claude широкій аудиторії. Набір моделей штучного інтелекту, відомий як Claude 3 компанія презентувала у березні цього року. На заході представники компанії повідомили, що їхня розробка перевершує моделі GPT-4 від OpenAI і Gemini 1.0 Ultra від Google. 

Генеральний директор Anthropic Даріо Амодей, після призначення Майка повідомив, що його досвід у розробці інтуїтивно зрозумілих продуктів та розуміння поведінки користувачів буде неоціненним, адже в компанії створюють нові способи взаємодії людей з Claude.

Що стосується новопризначеного Крігера, то в минулому місяці він продав свою новинну платформу Artifact, керовану штучним інтелектом, через брак інвестицій. З посади головного технічного директора Instagram Майк Крігер пішов у 2018 році, не пояснивши причини свого рішення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *