Apple додає до iPhone та iPad функцію керування зором
1 min read

Apple додає до iPhone та iPad функцію керування зором

Apple продовжує акцентувати увагу на створенні доступних функцій. Останнє оновлення порадує багатьох користувачів, особливо це стосується людей з особливими потребами. Нове доповнення відстежує рух зіниць. Тепер можна керувати прокруткою сторінок додатків на iPhone або iPad за допомогою очей. 

Функція використовує фронтальну камеру гаджету, щоб відслідковувати рух очей та прокручувати сторінки. Друга хороша новина в тому, що нова функція буде доступна майже всім користувачам iPhone або iPad, купувати новий гаджет не потрібно, що для компанії рідкість. 

Як працює нова функція 

В компанії повідомляють, що для використання цього оновлення потрібен iPhone або iPad з чипсетом A12 або новішої версії. Додаткового обладнання не потрібно, а сам процес налаштування займе кілька секунд. 

Користувачі iPhone можуть навіть вибрати елемент на екрані за допомогою цієї технології, адже Apple використовує вбудований штучний інтелект для точного зчитування погляду користувача. Також функція розповсюджуватиметься не лише на додатки Apple, але й на додатки інших розробників. 

Окрім цієї функції, Apple введе ще кілька корисних оновлень в найближчому майбутньому. Одна із функцій буде спрямована на вирішення проблеми засипання під час поїздок. Також з’являться нові голосові комбінації для ще більш зручного керування без допомоги рук. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *