1 min read

[:uk]Apple додасть деякі функції ШІ на iPhone з iOS 18[:]

[:uk]

Серія Apple iPhone 16 може стати першою лінійкою пристроїв із доступом до функцій штучного інтелекту. Функції ШІ з’являться в iOS 18 цього року

Apple планує розпочати велику еру ШІ. Очікується, що оновлення iOS 18 стане одним із найбільших в історії. Компанія намагається конкурувати з OpenAI, Microsoft і Google, але використовує зовсім інший підхід для розробки своїх програм. В останньому звіті йдеться про те, що iOS 18 слідкуватиме за роботою штучного інтелекту на пристрої.

Це означає, що користувачам iPhone не доведеться турбуватися про те, що їхні дані будуть використані для навчання моделей AI або потраплять до рук сторонніх організацій. Протягом багатьох років компанія Apple приділяла велику увагу конфіденційності, тому й зараз не планує заощаджувати ресурси на безпеці.

Однак пристрій із функціями штучного інтелекту потребує потужних процесорів GPU та NPU для належної роботи. Чи вдасться розробниками впровадити ШІ в апаратне забезпечення iPhone і досягти ідеальної роботи стане зрозуміло влітку.

iOS 18 буде представлено 14 червня під час доповіді Тіма Кука на конференції WWDC 2024.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *