1 min read

[:uk]Citic Telecom CPC прозвітувала про роботу платформи AI Databank[:]

[:uk]

У грудні 2023 року Citic Telecom CPC, дочірня компанія Citic Telecom International, яка спеціалізується на наданні індивідуальних і масштабованих ІКТ-рішень для багатонаціональних компаній, запустила AI Databank. Це платформа, яка об’єднує дані з різних джерел в одному місці. Користувачі отримали доступ до функції інтелектуального аналізу, що допомогло швидше та повноцінніше досліджувати дані, виявляти закономірності та робити прогнози.

Сьогодні компанія відзвітувала про роботу свого проекту. Завдяки використанню великих мовних моделей, створення звіту, на який раніше йшла година часу, зараз займає лише 10 секунд. Компанія Citic Telecom, яка першою тестувала свій продукт, повідомила, що час, необхідний для розробки нових сторінок звіту, також скорочено — з 30 людино-днів до 15.

Враховуючи поточний попит на розробку нових бізнес-звітів, платформа AI Databank дозволяє великим компаніям зберігати 105 людино-днів щорічно. Це означає, що вдасться зекономити на виплатах аналітикам близько 167 000 гонконгських доларів, і якість звітності від цього не постраждає.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *