З’явилися перші зображення Google Pixel 9: чого очікувати
1 min read

З’явилися перші зображення Google Pixel 9: чого очікувати

Завдяки серії Pixel, Google займає лідируючі позиції в сегменті смартфонів. Зазвичай нові флагманські моделі компанія презентує в жовтні кожного року. Незважаючи на те, що до релізу ще кілька місяців в мережі вже з’явилися перші зображення майбутньої моделі. 

Вважається, що на зображеннях представлені специфікації майбутніх смартфонів – Pixel 9, Pixel 9 Pro та Pixel 9 Pro XL. Витоки зображень показують, що телефони мають закруглені кути і пігулкоподібні решітки камер на задній панелі. Серія Pixel 9 складатиметься з чотирьох моделей, також Pixel 9 і Pixel 9 Pro будуть однаковими за розміром.

Схоже, що моделі Pro матимуть матову задню панель і глянцеву рамку, тоді як інші Pixel 9 отримають глянцеву задню панель і матову рамку. Очікується, що Pixel 9 матиме конфігурацію 12 ГБ + 128 ГБ оперативної пам’яті. Pixel 9 Pro та Pixel 9 Pro XL матимуть конфігурацію 16 ГБ + 128 ГБ.

Також Pixel 9 отримає 6,24-дюймовий дисплей, Pro та XL матимуть 6,24-дюймовий та 6,73-дюймовий екрани відповідно. Усі моделі отримають AMOLED-екрани з частотою оновлення 120 Гц і, працюватимуть на базі SoC Tensor G4 від Google. Майбутні смартфони серії Pixel 9 матимуть три 50-мегапіксельні тильні камери та підтримуватимуть технологію надширокосмугового зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *